Relatiebemiddeling, Online Daten, Sexcontacten voor Singles – Voor jou getest
Logo: Tests van Singledating, Relatiebemiddeling, Contactadvertenties, Sexdating en Sexcontact voor Singles

Tests: Contactadvertenties, Relatiebemiddeling, Sexcontact, Sexdating

Aktuele online dating nieuws: 100% single serie: Stappen, stappen en nog eens stappen

Home   |   Flirttips   |   Nieuws   |   Pers   |   Contact    |   Webmaster   |   Sitemap

het beste online dating web van Frankrijk het beste online dating web van Portugal het beste online dating web van Italië het beste online dating web van Brazilië het beste online dating web van Duitsland het beste online dating web van Zwitserland het beste online dating web van Zweden het beste online dating web van Spanje het beste online dating web van Oostenrijk het beste online dating web in het Verenigd Koninkrijk

Online Dating Nieuws uit de Nederlands single-scène

02. juli 2010

100% single serie: Stappen, stappen en nog eens stappen

Als vrijgezel zijnde ga ik meer stappen dan dat ik deed toen ik nog een relatie had. Toen had ik toch vaker het idee om gewoon thuis op de bank te blijven liggen. Geen probleem als vriendlief ging, zolang ik maar niet mee hoefde. Nu is dat wel anders. Ik ben afgelopen week zelfs gaan shoppen om een stapgarderobe aan te schaffen! Ik had helemaal niet veel casual wear in de kast liggen en je wil natuurlijk ook niet iedere keer in hetzelfde aankomen.

Als je mij een half jaar geleden had gezegd dat mijn leven er nu zo uit zou komen te zien en dat ik iedere week minstens een avond op stap zou gaan, zou ik je echt voor gek hebben verklaard. Maar ik moet zeggen dat ik wel veel meer energie nu heb. Of zal ik zeggen dat ik meer energie maak? Ik heb ook niet altijd evenveel zin om na een volle werkweek me op vrijdagavond op te doffen en de stad in te gaan, maar waar ik eerst zoiets had van laat maar, zet ik me daar nu overheen en sleep ik me toch maar naar de stad toe. En meestal is het dan ook erg gezellig :-)

Ik sta nu ook voor veel meer dingen open, ben toegankelijker naar iedereen. Niet alleen naar mannen, maar ook naar vriendschappen. Waar ik voorheen nog wel eens een aantal weken prima zonder afspraken met vriendinnen kon, merk ik dat ik steeds vaker zelf toenadering zoek voor gezellig samen te koken, naar de bios te gaan of gezellig met een wijntje thuis op de bank. Het kan natuurlijk zo zijn omdat ik dat een hele tijd heb moeten missen toen ik in Nieuw Zeeland was, waar het toch wat moeilijker was om echte vriendschappen op te bouwen. Nu ik weer terug ben, merk ik dat ik dat zeker gemist heb!

Het alom bekende oude spreekwoord (is het eigenlijk wel een spreekwoord?), mannen komen en gaan maar je vriendinnen zullen altijd blijven bestaan is op dit moment zeker van toepassing op mij. In vorige relaties heb ik wel eens de fout gemaakt om me helemaal te verliezen in de relatie en vriendschappen te laten verwateren, maar ik heb mijn lesje wel geleerd! Ik ben nu zo goed ontvangen door mijn vrienden sinds ik weer terug ben. Zonder mijn meiden had ik het zeker weten heel wat moeilijker gehad om te verwerken dat mijn relatie uit is gegaan en ik de (ooit) man van mijn leven kwijt was, mislukte poging om in het buitenland te wonen en weer van voor af aan te beginnen met werk, huis en de rest. Begrijp me niet verkeerd, al heeft mijn verhuizing naar de andere kant van de wereld geen happy end, ik zou het zo weer hebben gedaan al zou ik de uitkomst vooral al weten. Ik kan nu met recht zeggen dat ik alles heb geprobeerd en eruit heb proberen te halen wat mogelijk was. Maar dat gezegd hebbende, doe mij nu maar eens lekker een Hollandse man!

Bron: be2.nl

Je mening telt!!

Heeft het online datingnieuwsartikel je verder geholpen? Heb je nog vragen of kritiek? Dan stuur een toch mail:
» kritiek@online-dating-websites.nl

» Top     » Home